• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 55860616 - 021
  • 989901229945+

طیف وسیع محصولات تولیدی برای صنایع مربوطه دریایی

پوشش هایی که جهت کاربردهای دریایی اعمال می گردند ، می بایست بالاترین انتظارات را برآورده سازند. رطوبت دائم، هوای آغشته به نمک همراه با اشعه خورشید، خوردگی شدیدی را ایجاد می کند . این سیستم های پوششی کاملا مقاوم به آب دریا، انواع تجهیزات دریایی را برای دراز مدت از هر گونه خوردگی و فرسایش حفظ می نماید. در محیط هایی که سازه در معرض جزر و مد آب و پاشش امواج قرار میگیرند، میزان بالایی اکسیژن در آب دریا ایجاد می گردد که روند خوردگی را بشدت سرعت می بخشد. علاوه بر آن بدلیل اصطکاک امواج آب، خوردگی سطحی مکانیکی نیز بوجود می آید. به منظور جلوگیری در مقابل چنین خوردگی، این شرکت پوشش های ایده آلی طراحی نموده است. برای ساخت و بازسازی بدنه کشتی ها، مقاومت در قبال ضربه بسیار ضرورت دارد. زنجیرهای کناری هنگام پهلوگیری کشتی، بشدت ضربه می خورند. پوشش سقف ها می بایست مقاومت آب و هوایی و شیمیایی وضد لیزی را دارا باشند. این محصولات پوشش دهنده این نیازها را به صورت کامل مرتفع می نمایند و مقاومت به ضربه و سایش بلندمدت را تأمین می کنند. همچنین انواع مختلف مخازن روی کشتی ها با محصولات تولیدی اين شركت پوشش داده می شوند. مجموعه تولیدی ما سیستم های حفاظتی عالی برای مخازن فاضلاب – آب تازه – آب استخرها و همچنین مخازن را در اختیار دارد. به این ترتیب محصولات این شرکت تمام نیازهای پوشش کاری صنایع دریایی را به بهترین نحو ممکن تأمین می نماید.

حفاظت دائم و منحصر بفرد در مقابل باكتري هاي نفوذي SRB

خوردگي بيولوژيك ! مفهوم "خوردگي" در وحله اول خوردگي هوازي، كه در آن فلز تحت تاثير اكسيژن و آب تخريب مي شود، متصور ميگردد. قسمت عمده خسارات خوردگي در عدم حضور كامل اكسيژن شكل ميگيرد.به طور مثال بخش اعظم خوردگی ها در کف مخازن ذخیره سیالات یا لوله های انتقال، به صورت بی هوازی رخ می دهد. عامل اصلي براي خوردگي بي هوازي باكتري هاي كاهشي سولفات (SRB) ميباشند. اين ميكرو ارگانيسم خوردگي مخازن و ديگر تجهيزات را كه در تماس با آب و ديگر مواد آلي هستند، شتاب ميدهد. در صورت عدم شستشوي متناوب اين محيط ها، در اثر رشد و تكثير سريع باكتري ها، بيوفيلم ساخته ميشود كه آلودگي بيولوژيك همراه با لجن و بوي بد مقدمه خوردگي بيولوژيك را ارائه ميدهد. در شرايط به اثبات رسيده، خوردگي بي هوازي در مقايسه با خوردگي اتمسفريك ، 10 برابر نرخ اكسيداسيون پیشرفت می کنند. كاركرد خاص شيميايي و اتصالات ملكولي، كريستالهاي بيوزيد، يك حفاظت دائم در مقابل نفوذ SRB و خوردگي بيولوژيك ارائه ميدهد. باكتري هاي SRB را که همچون غدد زنجيره اي همگن كه به گردش خون ضعيف تهاجم مينمايند، در شرايط مناسب ميتوان در شكافه، جداره ها و درزها در قسمت پاييني مخزن مشاهده نمود. به منظور حفظ تبادل مواد (بدون اكسيژن) ، SRB ها خود هيدروژن سولفوره (SH2) توليد مينمايند. اين آنزيم ها ان فيلم – هيدروژن حفاظتي را روي سطح مخزن تخريب مينمايند. همزمان يك سري واكنشهاي اكسيداسيون – احيا اتفاق ميافتد، و باعث توليد سولفيد آهن II)) شده، كه يك پوسته سياه رنگ در منطقه زنگ زده ايجاد مينمايد. در اثر واكنش هاي فيزيكي – شيميايي ديگر حتي فولادهاي آلياژ بالا نيز تخريب ميگردند . نتيجه آن خوردگي حفره اي سريع و مضر ميباشد. حتي زيرساختهاي بتون در اثر باكتري SRB و سولفور هيدرژن بطور سنگين مورد حمله سازه ها قرار ميگيرند كه نتيجه آن شستشو وتحليل بتون ميباشد. سيستم نوين پوشش داخلي ضد SRB این شركت هرگونه خوردگي بيولوژيك را در ايستگاه اوليه غير فعال ميسازد. اولين هجوم و نهايتا ساخت باكتريهاي سولفاته در شكافهاي ميكروسكپي طبق شواهد به اثبات رسيده ، پوشش در مقابل آن مقاوم ميباشد. در اثر تاثير انبار كريستالينهاي بيوزيد يك حفاظت دائم در شكافهاي ميكرو بوجود ميايد. بيوزيد هاي خاص به شكل نانو كريستالينها

كاركرد خاص

به دليل خستگي مواد، تنش هاي حرارتي و همچنين بار مكانيكي در سيستم پوششي حفاظتي طي مرور زمان كاري، شكافهاي نانو و ميكرو بوجود ميايد. در اينجا SRB ترجيحا انباشت ميگردد، شكافها باعث پايان حفاظت پوششي و چرخش ضعیف سيستم مي شوند. در اثر بوجود آمدن ايز ميكرو روي سطح، كريستالهاي بيوزيد آزاد ميگردد، كه روي كل سطح و شكافها سيطره ميدهد. باكتري هاي SRB قبل از تهاجم كشته ميشوند، زيرساختها توسط ميكرو ارگانيسمها مورد هجوم قرار نميگيرند . تاثير انبار كريستال مخصوص بيوزيد ضمانت حفاظت ميكروبي دراز مدت را بدون شستشوي قابل توجه دارا ميباشد. اجراي پوشش در مخازن بيوگاز هيچگونه تاثيري در پروسه باكتري ها نداشته، چرا كه تاثير بيوزيد در محل شكافهاي ميكرو در پوشش محدود ميباشد.

حفاظت دراز مدت قابل اطمينان

حفاظت هدفمند و موثر براي سازه بتوني و فلزي در مخازن بيوگاز نفت خام و هيدروكربورها ، بدين صورت دراز مدت تضمين ميگردند.

devices

گروه صنعتی پوشش اکسیر پارسه پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی و انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان می باشد .

درباره شرکت جومی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

خدمات جومی عبارتند از :

  • انواع قالب های فارسی جوملا
  • انواع افزونه های فارسی جوملا
  • انواع هاست های ویژه جوملا

راه های تماس با شرکت جومی

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی جومی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فیس بوک جومی می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت جومی می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت جومی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت جومی : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۲۱

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction