• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 22020164 - 021
  • 989901229945+

بالاترین تاثیر جهت نوسازی و بازسازی تجهیزات بیوگاز

طی دوره کوتاهی پس ازکارکرد، تجهیزات بیوگازمی تواند خسارات شدید دربتون و فولاد به دلیل حملات شیمیایی قوی مواد بیولوژیک و بیوگازخورنده، بوجود آورد. استفاده از ضایعات گیاهی و حیوانی مثل زباله کشتارگاه ها، ضایعات درختی ، چربی ها و روغن ها ویژگی تهاجمی مواد را افزایش می دهند. سیستم های پوشش دهنده سنتي موجود برای تجهیزات بیوگاز سیستم حفاظتی ناکافی در قبال خوردگی ارائه می دهند. برای مثال محصولات رنگهاي پايه حلالي منجر به ساخت حفره های اسموتیکی می- شوند و به اصطلاح مفهوم "شستشوی سازه " در اثر عدم مقاومت کافی به اسید به وجود می آید. بدين صورت میزان جداشدن بتون در حد 1 تا 2 سانتی متر در سال و همچنین لطمات اساسی به کلیه سازه های فلزی محاسبه میشود. پوشش دهنده های ویژه این شرکت با هدفی کاربردی ، طول عمر ارزشمند بالا برای مخازن بیولوژیک و بهداشت مخازن و هرگونه تجهیزات مربوط به بیوگاز را ارائه می نمایند. آنها مستقیم روی فولاد اعمال می گردند، حتی روی بتون می تواند بدون پرایمر اعمال شوند. اجرا در زمستان در دمای منفی 10° C ترکیب مواد پرکننده خاص و ترکیبات سخت كننده ، امکان اجرای سریع در فصل زمستان با دمای محیط تا -10°C را فراهم می کند. این پوشش دهنده های خاص حتی در چنین شرایطی قابل اسپری هستند و طی 2 الی 3 روز کامل خشک می شوند.معمولا پس از 7 روز کل سطح به لحاظ شیمیایی کاملا آماده می شود.بدین صورت وقفه زمستاني در اجرا تا حد زيادي كاهش می یابد. طبیعی است که درروند توسعه محصولات اين شركت ، کلیه خواص و ویژگی های فیزیکی با کیفیت محفوظ می ماند. بدین صورت "سیستم های زمستانی" بدون حلال، مقاومت شیمیایی بی نظیر در مقابل دما ، مایعات بسیار مهاجم و گازها و همچنین یک چسبندگی فوق العاده روی فولاد و بتون را تضمین می کنند.از آنجاییکه این سیستم ها همچنین مستقیم روی بتون و فولاد قابل اجرا می باشند ، می توان بازسازی و نوسازی تجهیزات بیوگاز را در زمستان هم به شکل موثر انجام داد. این یک مزیت ویژه در بازار بین المللی است.

devices

گروه صنعتی پوشش اکسیر پارسه پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی و انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان می باشد .

درباره شرکت جومی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

خدمات جومی عبارتند از :

  • انواع قالب های فارسی جوملا
  • انواع افزونه های فارسی جوملا
  • انواع هاست های ویژه جوملا

راه های تماس با شرکت جومی

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی جومی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فیس بوک جومی می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت جومی می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت جومی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت جومی : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۲۱

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction