• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 22020164 - 021
  • 989901229945+

مواد پوشش دهنده مطمئن به مفهوم ایمنی منحصر به فرد

محصولات این شرکت از کیفیت بالای پوشش دهنده های بدون حلال برخوردار بوده و اطمینان از ایمنی تولیدات مربوط به آب شرب و صنایع غذایی خود را تضمین می نماید. این سیستم های پوشش دهنده حتی در دماهای بالا تا 85°C ، سلامت آب شرب را حفظ می کنند. برای صنایع غذایی از نوع خنثی ، اسیدی و قليايي، محصولات پوششی این شرکت طبق ارزیابی فیزیکی -شیمیایی و میکروبیولوژیکی مورد بررسی قرار گرفتند که هیچگونه انتشار غیر مجازاز مواد محصولات پوششی رخ نداد. بو، مزه، کیفیت مواد نگهدارنده (آبدار، مواد غذایی حاوی الکل یا اسیدی ) تغییری نکرد. همچنین پوشش برای انواع تجهیزات استخرها می بایست قوانین و استانداردهای لازمه را رعایت کنند.محصولات شرکت پوشش اکسیر پارسه در مورد نفوذ کلر در استخرهای آب سرد وگرم و همچنین آب داغ جکوزی ( تا 40°C) هیچ نوع جذب کلر یا آزادسازی ترکیبات اکسیدشونده مشاهده نشده است.

devices

گروه صنعتی پوشش اکسیر پارسه پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی و انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان می باشد .

درباره شرکت جومی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

خدمات جومی عبارتند از :

  • انواع قالب های فارسی جوملا
  • انواع افزونه های فارسی جوملا
  • انواع هاست های ویژه جوملا

راه های تماس با شرکت جومی

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی جومی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فیس بوک جومی می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت جومی می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت جومی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت جومی : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۲۱

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction