• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 22020164 - 021
  • 989901229945+

ضعفهای روکش های معمول:

مواد و رنگها، مورد استفاده برای روکش های متداول بعنوان غشاء های نفوذ پذير عمل کرده و به راحتی آب، مواد شيميايی، بخار گازها در آن نفوذ می کنند. در نتيجه خسارت عظيمی ناشی از خوردگی بوجود می آيد که يک سيستم حفاظت از خوردگی درست می توانست زودتر از آن جلوگيری نمايد. محصولات ما محتوی پوشش های بدون حلال می باشد که هيچگونه ضرری برای محيط زيست نداشته و در رفع نيازهای صنايع مربوط به : آب آشاميدنی - آب استخرهای شنی - محصولات غذايی .... مورد استفاده قرار گرفته است. تاييديه ها و آزمايش های جامع ما از مرحله آزمونهای اجباری فراتر می رود. پروژه های آزمايش دراز مدت شش ماهه روی محصولات ما نشان دهنده اين واقعيات است که باکتری يا بيوفيلم در پوشش های ما رشد نمی کنند.

حفاظت از خوردگی و پوسیدگی یک روش نگهداری با ارزش:

هر سال خسارت ناشی از خوردگی صدها ميليون يورو هزينه را بر صنايع تحميل می نمايد. محصولات این شرکت وظيفه توسعه سيستم های حفاظت خوردگی ابتکاری و کيفيتی با کارايی بالا را که ريسک خوردگی را حداقل می رساند و فاقد ضعفهای شناخته شده در پوشش های معمول می باشد، بر عهده گرفته است.

 

  • واحد اجرایی
  • واحد بازرگانی
  • واحد تولید

مزاياي پوشش هاي صنعتی

سه شنبه , آبان 09 1396
12795

ضعفهای روکش های معمول

سه شنبه , آبان 09 1396
11380

پوشش های مقاوم صنعتی

سه شنبه , آبان 09 1396
11013

Has no connect to show!

Has no connect to show!

devices

گروه صنعتی پوشش اکسیر پارسه پیشتاز در زمینه تولید، اجرا و مشاوره رنگ های صنعتی و پوشش های تخصصی و انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان می باشد .

درباره شرکت جومی

شرکت جومی ( Joomi.ir ) در تاریخ ، ۱۳۹۱/۲/۲۵ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات جوملا به طور رسمی آغاز نمود.سیستم مدیریت محتوای جوملا (Jooma) در ایران دارای طرفداران زیادی، چه در میان طراحان حرفه ای و چه در میان کاربران عادی و معمولی اینترنت است.متاسفانه با گذشت زمان زیادی از ارائه انواع خدمات جوملا در ایران، و ورود شرکت های بزرگ و کوچک متنوع در این زمینه، همچنان شاهد هستیم که این خدمات به شکل مناسب، یا با هزینه مناسب ارائه نمی شوند.شرکت جومی (Joomi.ir) با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه جوملا در اردیبشت ماه سال ۱۳۹‍‍۱ تاسیس شد.

خدمات جومی عبارتند از :

  • انواع قالب های فارسی جوملا
  • انواع افزونه های فارسی جوملا
  • انواع هاست های ویژه جوملا

راه های تماس با شرکت جومی

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی جومی وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به صفحه فیس بوک جومی می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت جومی می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت جومی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت جومی : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۲۱

آدرس سایت رسمی شرکت جومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction